Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa

SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD İletişim bilgileri

Çin SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Mükemmel! X RAY tarayıcı havaalanında kullanılabilir, çok iyi ve çok kararlı çalışıyor!

—— Bay Anderson-ABD

Kaliteli, iyi hizmet! Uniqscan üyeleriyle işbirliği yapmak gerçekten mutlu bir şey!

—— Bay Vijay-Suudi Arabistan

UNIQSCAN ile işbirliği yapmaktan zevk duyuyorum, Hotal'de çok kararlı

—— Dr Mahammed-Bangeladesh

Sana Çin'deki en iyi ortaklardan biri olduğunuzu söyleyebilirim, çünkü yaptıklarınızda çok profesyonelsiniz, özveri ve bilginizi övebiliriz.

—— Bay stan -uk

Ben sohbet şimdi

SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD

Adres : 3 / F, Bina A1, Fenghuang Endüstri Parkı, Pinghu Streeet, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Çin
Fabrika adres : 3 / F, Bina A1, Fenghuang Endüstri Parkı, Pinghu Streeet, Longgang Bölgesi, Shenzhen, Çin
WorkTime : 9:00-24:00(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-755-28793799(Çalışma Zamanı)   86-755-28793799(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-0755-28791799
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Ms. Angelia Yuan
İş unvanı : Sales Director
İş telefonu : +86 15013736612
WhatsApp : +86 15013736612
Skype : Angelia.uniqscan
E-posta : angelia@uniqscan.com
İlgili kişi : Miss. Kayla Lee
İş unvanı : sales
İş telefonu : +86 15728445145
WhatsApp : +86 15728445145
WeChat : +86 15728445145
E-posta : Kayla@uniqscan.com
İlgili kişi : Miss. Sophia xie
İş unvanı : sales
İş telefonu : +8619967185351
WhatsApp : +8619967185351
E-posta : Sophia@uniqscan.com
İlgili kişi : Miss. Daisy lin
İş unvanı : sales
İş telefonu : +86 16675850383
WhatsApp : +86 16675850383
E-posta : daisy@uniqscan.com
İlgili kişi : Mr. Tony Tang
İş unvanı : sales manager
İş telefonu : +8613689596261
WhatsApp : +8613689596261
E-posta : tony@uniqscan.com
İlgili kişi : Neal Yan
İş unvanı : sales
İş telefonu : 15889503376
WhatsApp : +86 15889503376
E-posta : neal@uniqscan.com
İletişim bilgileri
SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Angelia Yuan

Tel: +86 15013736612

Faks: 86-0755-28791799

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)