AC220V / 110V Erişim Kontrolü Tripod Turnike Kapısı Giriş / Çıkış Kapısı Kartı Tokatlamak Makinesi
Çin SHENZHEN UNISEC TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Mükemmel! X RAY tarayıcı havaalanında kullanılabilir, çok iyi ve çok kararlı çalışıyor!
—— Bay Anderson-ABD
Kaliteli, iyi hizmet! Uniqscan üyeleriyle işbirliği yapmak gerçekten mutlu bir şey!
—— Bay Vijay-Suudi Arabistan
UNIQSCAN ile işbirliği yapmaktan zevk duyuyorum, Hotal'de çok kararlı
—— Dr Mahammed-Bangeladesh
—— Bay stan -uk
Ben sohbet şimdi
AC220V/110V Access Control Tripod Turnstile Gate Entrance / Exit Gate Card Swipe Machine
Büyük resim :  AC220V / 110V Erişim Kontrolü Tripod Turnike Kapısı Giriş / Çıkış Kapısı Kartı Tokatlamak Makinesi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Uniqscan or OEM
Sertifika: CE, ISO
Model numarası: UT550-A
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: 245
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Numuneler için 2-5 gün, toplu kalite sipariş quantlity üzerine düşer
Ödeme koşulları: D / A, D / P, Western Union, MoneyGram, Nakit
Yetenek temini: 1000 Adet / ay
Detaylı ürün tanımı
Metrial: 304 paslanmaz çelik sınıf Motor tipi: 24V DC Fırçasız motor
Pass: İki yönlü geçiş Opreation: Tam / Yarı otomatik
Güç gerilim: AC220V / 110V ±% 10, 50Hz OEM/ODM: Kabul
Garanti: 2 Yıl
Vurgulamak:
tripod bariyer kapısı
yaya turnike kapısı
1. Tanım
2. Sistemin Temel İşlevleri ve Özellikleri
1) Tüm sistem, küçük bir gürültü ve mekanik etki olmadan sorunsuz çalışır.
2) DC Fırçasız Motor, Bakımsız
5) Gücü kapatırken otomatik açma veya kapama fonksiyonuna sahiptir.
8) Geçen kişi sayısını otomatik olarak ve LED ekran ile saymak
9) İnsanların geçişini gösteren veya yasaklayan yön göstergesi işlevi
14) RS485 İletişim fonksiyonu.
3. Teknik Veriler:
madde Tam Otomatik DC Fırçasız Motor Tipi Tripod Turnike
1 Güç gerilimi AC220V / 110V ±% 10 50HZ / 60HZ
2 Çalışma sıcaklığı -25 ° C ila + 75 ° C
3 Bağıl nem <% 90, yoğunlaşma yok
4 Erişim genişliği ≤600mm
5 Geçen hız Pers40 Kişi / dak. (IC Kartı)
6 Motor 0.5NM / 24V (Tam Otomatik)
7 Giriş Bağlantısı + 12V Seviye Sinyali veya Darbe Genişliği> 10ms DC12V
8 İletişim Bağlantısı RS485 Haberleşme Modülü Standardı
9 Malzeme Paslanmaz Çelik 304; Kalınlık 1,5 mm'den az değildir
10 IP IP54
11 Renk SSB (US32D) - Paslanmaz Çelik Fırçalı / Güç Kaplama (Opsiyonel)
12 Operasyon Yeri
Metro İstasyonu, Hoverport, Turizm, Spor, Sergi, Yüzme Salonu,
İkamet Alanı, Girişim Giriş ve Çıkış, Katılım, Gateway Guard,
Ücret Yönetimi, Özel Erişim Kontrolü, vb.
4. Veri sayfası:
Ürün s Modelleri SFTT- F 1011 SFTT- F 2011 SFTT- F 2012
Yarı / tam otomatik Tam Otomatik veya Yarı Otomatik
Konut malzemesi # 304 Paslanmaz Çelik
Gövde Kalınlığı 1. 2 mm (Kapak, 1,5 mm)
Konut Boyutları
(L × W × H mm)
420 × 3 3 0 × 98 0 12 00 × 280 × 980 12 00 × 280 × 98 0
Daha fazla konut ölçüleri
Kol Uzunluğu (muhafaza dışı) 490mm
Brüt ağırlık 50kg 72kg 72kg
Max kol yatağı 80kg
Kol Sürüş Kuvveti 3kg
Dönüş Yönü Bi Yönü al
Güç kaynağı 220V ±% 10, 110V ±% 10
Sıklık 50 / 60Hz
Motor Çalışma Gücü DC24V
Anma gücü 30W
Motor Tipi Sürüş Fırçasız DC Motor
İletişim arayüzü RS485 Haberleşme Modülü Standardı
Giriş arayüzü + 12V Seviye Sinyali veya Darbe Genişliği> 10ms DC12V